najnowsze dostawy, promocje

hurtownia odzieży używanej i outletu - Warszawa, Katowice, Jonkowo k/Olsztyna

Nowości w programie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Ósma edycja organizowanego przez Grupę PTWP Europejskiego Kongresu Gospodarczego (ang. European Economic Congress; EEC) odbędzie się w dniach 18-20 maja 2016 r. Katowice. Wydarzenie zachowa sprawdzoną formułę trzydniowego cyklu debat z udziałem kilku tysięcy gości z krajów europejskich, Azji i Afryki, wzbogacając jednocześnie program o nowe wydarzenia oraz miejsce. Rejestracja na najważniejszą w tej części kontynentu konferencję biznesową jest już otwarta.

Nowości w programie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Info, Hurtownia odzieży, Katowice, Warszawa, Olsztyn, hurt, outlet, cream, śląskie

Nowością, która towarzyszyć będzie ósmej edycji spotkania świata biznesu, nauki i polityki w Katowicach, będzie pierwsze European Start-up Days – wydarzenie dla zainteresowanych rozwojem młodej, innowacyjnej, kreatywnej polskiej przedsiębiorczości. Konferencja w specjalnej formule połączy merytoryczne wystąpienia oraz interakcję z uczestnikami, elementy show i promocję rozpoczynających działalność biznesową krajowych firm, ludzi z pasją, energią i pomysłami, z uczestnikami Kongresu, biznesmenami którzy mają bogate doświadczenia, zasoby i klientów.

W agendzie Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2016 znajduje się około 100 debat ujętych w kilkunastu blokach tematycznych, takich jak energia, przemysł, klimat – horyzont 2030, industrializacja w Europie, przedsiębiorczość społeczna, młodzi liderzy i informatorzy, innowacje, digitalizacja i różne aspekty cyfrowej rewolucji w gospodarce, wpływ sytuacji geopolitycznej w Europie i świecie na bezpieczeństwo oraz na przyszłość europejskiej integracji i szanse globalnej ekspansji gospodarczej.

Zorganizowane zostaną także m.in.: Forum Współpracy Gospodarczej Afryka-Europa Centralna, Spotkania Gospodarcze Polska-Japonia oraz wydarzenia towarzyszące i wręczenie nagród w plebiscycie Top Inwestycje Komunalne 2016.

„Dokładamy starań, by za każdym razem Europejski Kongres Gospodarczy oferował nowe, atrakcyjne punkty programu i pokazywał jak najwięcej atutów miasta, w którym jest organizowany. W tym roku otwieramy dla uczestników konferencji, oprócz gmachu nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego, także obiekt ikoniczny dla Katowic i zapraszamy na wybrane wydarzenia do Hali Widowiskowo-Sportowej ‚Spodek'” – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator EEC, prezes Grupy PTWP.

 
jeśli chcesz... udostępnij....
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email