01.07 – nowa dostawa cream włoski oraz spodnie rurki

Od najbliższej środy 1 lipca serdecznie zapraszamy na nową dostawę odzieży używanej – cream włoski oraz spodni. W ofercie następujące znajdą się następujące marki: cream włoski w cenie 42 zł/kg spodnie rurki w cenie 17-28 zł/kg     W środę pracujemy w godz. 8.00-21.00. Serdecznie Zapraszamy

29.12 – sorty, cream włoski – Warszawa

W najbliższy poniedziałek 29 grudnia w siedzibie głównej w Warszawie zapraszamy na nową dostawę sortów oraz creamu włoskiego. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo długo oczekiwany CREAM WŁOSKI (najnowsza dostawa) oraz sorty w cenie 19 zł/kg netto, dobra cena powiązana z jakością, idealna na wyprzedaże po nowym roku.

23.07 włoska odzież używana!

Włoska odzież używana – NOWA DOSTAWA! W środę 23 lipca zapraszamy na nową dostawę – włoskiej odzieży używanej i outletu. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: outlet włoskiej marki Miss Miss, cream włoski, torebki włoskie. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

11.06 – włoska odzież używana!

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 11 czerwca zapraszamy na nową dostawę – włoskiej sortowanej odzieży używanej. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: cream dziecięcy w cenie 42 zł/kg, włoskie torebki w cenie od 18 do 34 zł/kg SZCZEGÓLNIE POLECAMY CREAM WŁOSKI W CENIE 42-48 ZŁ/KG Serdecznie zapraszamy, przypominając iż w środy pracujemy od […]

14.05 sortowana odzież używana, cream włoski!

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 14 maja zapraszamy na nową dostawę – sortowanej odzieży używanej – cream włoski i in. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: bluzki dzianina krótki rękaw bluzki koszulowe krótki rękaw spódnice sweterki ażur Serdecznie zapraszamy, przypominając iż w środy pracujemy od 9 do 21!

09.04 – włoska odzież używana, cream

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 9 kwietnia zapraszamy na nową dostawę – cream włoski, czyli włoska odzież używana. Oprócz odzieży używanej z Włoch znajdziecie Państwo w najbliższej dostawie: torebki włoskie, spodnie rurki, paski. Serdecznie zapraszamy, przypominając iż w środy pracujemy od 9 do 21!