26.11 dostawa outlet Warszawa

W najbliższą środę 26 listopada zapraszamy na nową dostawę odzieży – outlet (odzież nowa). W dostawie znajdziecie Państwo następujący asortyment: odzież outletową duńskiej marki Vila mix Triumph outlet dziecięcy m. in. mix Tommy Hilfiger+S’Oliver+Tom Tailor+Mexx, Despetit, Kiabi i in. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

15.10 – dostawa outlet dziecięcy

W najbliższą środę 15 października zapraszamy na nową dostawę odzieży – outlet dziecięcy. W dostawie znajdziecie Państwo odzież następujących marek: Zara, Kiabi, Despetit i in. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

7.05 – outlet dziecięcy oraz Tom Tailor!

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 7 maja zapraszamy na nową dostawę outletu – końcówek kolekcji. W dostawie tej znajdziecie Państwo następującą odzież: odzież damska marki Tom Tailor, odzież męska marki Tom Tailor, odzież dziecięca – outlet – kilka różnych marek w tym odzież marki ZARA. Pełną listę marek dostępnych w dostawie opublikujemy we wtorek. […]

2.04 – outlet dziecięcy i outlet OLSEN!

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 2 kwietnia zapraszamy na nową dostawę outletu – końcówek kolekcji. W dostawie tej znajdziecie Państwo następującą odzież: outlet marki OLSEN, dziecięcy outlet – różne marki. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!