odzież używana – markowa odzież używana – obowiązujące zasady odzież używana

Zakupy odzieży używanej – obowiązujące zasady

  1. Odzież jest pakowana i znajduje się w workach o wadze ok.20 kg. Skład pakietu w większości stanowią bluzki, pozostała część to sukienki, tuniki i spódnice. W pakietach znajduje się również niewielka ilość żakietów, spodnie na ogół nie stanowią więcej niż 10% całości, są to jednak tylko modne egzemplarze. Na kilogram średnio wchodzi pięć egzemplarzy odzieży, liczba ta może się jednak wahać – od 3 do 6 rzeczy – zależy to przede wszystkim od sezonu i odzieży jaka się znajduje w pakiecie, w przypadku odzieży dziecięcej jest to około 6-7 rzeczy na kilogram.
  2. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest: CZY ODZIEŻ MOŻNA OGLĄDAĆ PRZED ZAKUPEM?
    Oczywiście, jest to niezbędne, gdyż odzież z każdego kraju, ma inną specyfikę. Także sposób sortowania różni się w poszczególnych sortowniach (każda sortownia ma innego właściciela, który ustala zasadę, co traktować jako sort-wobec czego możemy zauważyć różnicę w ilości bluzek koszulowych,topów, spodni,czy też różnice w materiałach jakie występują w pakietach- więcej lnu, bawełny itd.). Każdy klient oglądając towar jest w stanie znaleźć partię towaru najbardziej odpowiednią dla siebie, jesteśmy wtedy w stanie dobrać odpowiedni profil odzieży do Państwa zapotrzebowania.

Dostawy

Dostawy realizujemy od dwóch do trzech razy w miesiącu. Możemy informować państwa mailowo (prosimy zapisać się do NEWSLETTERA) bądź też poprzez sms.

Tagi: odzież używana, markowa odzież używana, odzież używana hurt, odzież używana hurtownia, sortowana odzież używana, import odzieży używanej, bezpośredni importer odzieży używanej, hurtownia odzieży używanej, włoska odzież używana