Wysokiej jakości odzież używana

Najlepsza hurtownia, importer odzieży nowej i używanej

Jaka hurtownia odzieży jest w stanie zaproponować nam wysokiej jakości odzież użytkową? Głównie taka, do której trafia odzież sortowana. Wtedy klienci mogą mieć pewność, że ubrania zostały wyselekcjonowane. Hurtownia odzieży używanej Warszawa i okolice sprawia, że na wieszakach znajdują się tylko te ubrania odznaczające się odpowiednią jakością. Hurtownia taniej odzieży dba, aby były one niezniszczone i prezentowały się w atrakcyjny sposób.

Hurtownia Taniej Odzieży

Sortowania odzieży spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chcą kupić odzież tanią, a jednocześnie dobrze wyglądającą. Na pewno hurtownia odzieży używanej, do której trafiają sortowane ubrania, będzie w stanie spełnić te kryteria.

Kontakt – Sortowana odzież używana Piaseczno i inne okolice Warszawy

Jakie ubrania można znaleźć w hurtowni z odzieżą używaną? Zarówno nieznanych, jak i bardzo dobrze znanych marek. Na przykład sklep Primark, jeżeli nie sprzeda w danym sezonie niektórych ubrań, przekazuje je do skupu odzieży. Dzięki temu do hurtowni trafiają ubrania z metkami. W taki sposób Primark sklep robi miejsce na kolejne kolekcje i jest w stanie w ekologiczny sposób zarządzać swoją sprzedażą, jak i dostępną powierzchnią.

Kontakt – hurtownia taniej odzieży, odzież używana hurtownia, importer

Tagi: odzież używana hurtownia, hurt, markowa odzież używana, niesort, angielski niesort, sortowana odzież używana, import odzieży używanej, bezpośredni importer odzieży używanej

Hurtownia odzieży używanej Sortowanej

Na podobny krok zdecydował się New Look sklep. Klienci w hurtowniach odzieży używanej mogą znaleźć ubrania, której do tej pory sprzedawał sklep New Look.

Jest to okazja, aby kupić wysokiej jakości ubrania, jakie dotychczas oferował New Look Outlet lub Primark Outlet w znacznie niższych, okazyjnych cenach. Jak najbardziej uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Nie ma takiej opcji, aby mogło być inaczej.

Tagi: hurtownia taniej odzieży, odzież używana, hurtownia odzieży używanej, odzież używana hurtownia.

kontakt – hurtownia taniej odzieży – odzież używana – markowa odzież używana – włoska odzież używana – sortowana odzież używana – niesort – angielski niesort

HURTOWNIA ODZIEŻY.eu

SIEDZIBA GŁÓWNA
05-077 Warszawa Wesoła (Stara Miłosna)
ul. Trakt Brzeski 57
email: biuro@hurtownia-odziezy.eu

tel. 508 600 600

Godziny pracy:

Poniedziałek 9.00-15.00
Wtorek 9.00-15.00
Środa 9.00-21.00!
Czwartek 9.00-15.00
Piątek 9.00-15.00

Istnieje możliwość sprzedaży w pozostałych dniach i godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Właścicielem serwisu hurtownia-odziezy.eu jest firma ANGLO. Korzystając z usług newslettera wyrażasz tym samym zgodę na otrzymywanie wiadomości z serwisu www.anglo.com.pl.

SIEDZIBA GŁÓWNA DOJAZD:

  • z WARSZAWY- na 3 światłach w Wesołej (Stara Miłosna), przy KFC zawracamy w stronę Warszawy, po 200 metrach znajduje się sklep Biedronka, stacja benzynowa Łukoil-100 metrów dalej znajduje się nasza siedziba.
  • z LUBLINA, RZESZOWA oraz MIŃSKA MAZOWIECKIEGO, SIEDLEC, TERESPOLA- za 2 światłami w Wesołej (Stara Miłosna), przy KFC nadal jedziemy w stronę Warszawy, po 200 metrach znajduje się sklep Biedronka, stacja benzynowa Łukoil-100 metrów dalej znajduje się nasza siedziba.

Nawigacja N52° 13′ 25″ E21° 13′ 55″

kliknij i sprawdź na mapie jak do Nas dojechać!

Hurtownia znajduje się w Warszawie Wesołej (os. Stara Miłosna) przy trasie Warszawa-Mińsk Mazowiecki-Terespol


Wyświetl większą mapę