27.11 dostawa outlet George&Bonaparte

Opublikowano kategoria dostawy, hurtownia odzieży, hurtownia taniej odzieży, końcówki kolekcji, outlet

Już w najbliższą środę – 27 listopada zapraszamy na nową dostawę outletu (końcówek kolekcji) marki George&Bonaparte. Najbliższa dostawa angielskiej marki George wraz z marką Bonaparte będzie dostępna w dwóch rodzajach pakietów, jako: odzież damska, odzież dziecięca. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

23.10 – dostawa odzieży nowej!

Opublikowano kategoria dostawy, hurtownia odzieży, hurtownia taniej odzieży, końcówki kolekcji, outlet

Już w najbliższą środę 23 października zapraszamy na dostawę odzieży nowej, outletu (końcówek kolekcji) następujących marek: SOLEIL, PIMKIE, GEORGE – odzież dla dzieci, TRIUMPH – szlafroki. FOTO MARKI SOLEIL Serdecznie zapraszamy – przypominając że w dniu dostawy – jak zwykle w środę pracujemy w godzinach od 9 do 21!

16.10 dostawa outlet Sisley i George

Już w najbliższą środę 16 października zapraszamy na dostawę odzieży nowej, outletu (końcówek kolekcji) marek Sisley oraz George (57 zł/kg). SISLEY jest to włoska marka, powszechnie dostępna i popularna w galeriach handlowych. Jest marka bardzo ceniona i poszukiwana w sklepach outletowych ze względu na wysokie ceny w standardowych sklepach firmowych. Cena w hurtowni oferującej sprzedaż […]