17.09 dostawa kurtki, polary, swetry, cream włoski i in.

W środę 17 września zapraszamy na nową dostawę sortowanej odzieży używanej. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: cream włoski w cenie 42 zł/kg kurtki w cenach 6-14-26 zł/kg swetry w cenach 6-12-18 zł/kg polary bezrękawniki Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

23.07 włoska odzież używana!

Włoska odzież używana – NOWA DOSTAWA! W środę 23 lipca zapraszamy na nową dostawę – włoskiej odzieży używanej i outletu. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: outlet włoskiej marki Miss Miss, cream włoski, torebki włoskie. Serdecznie zapraszamy – przypominając że w środy – pracujemy w godzinach od 9 do 21!

14.05 sortowana odzież używana, cream włoski!

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 14 maja zapraszamy na nową dostawę – sortowanej odzieży używanej – cream włoski i in. W najbliższej dostawie odzieży używanej znajdziecie Państwo: bluzki dzianina krótki rękaw bluzki koszulowe krótki rękaw spódnice sweterki ażur Serdecznie zapraszamy, przypominając iż w środy pracujemy od 9 do 21!

09.04 – włoska odzież używana, cream

NOWA DOSTAWA! Już w najbliższą środę 9 kwietnia zapraszamy na nową dostawę – cream włoski, czyli włoska odzież używana. Oprócz odzieży używanej z Włoch znajdziecie Państwo w najbliższej dostawie: torebki włoskie, spodnie rurki, paski. Serdecznie zapraszamy, przypominając iż w środy pracujemy od 9 do 21!